Logistics Vision (LV3+)

Trinoks Yazılım olarak müşterilerimize en doğru çözümü en kısa sürede sunabilmek için global çözümleri de ürün yelpazemizde bulundurmaktayız. Özellikle 3PL Lojistik alanında hizmet veren firmalara...


Devamını oku...

Üretim Takip Sistemi

AxionBlade® Professional Üretim ve Depo Yönetim Sistemi Bütünleşik bir üretim izleme ve yönetim sistemidir. Malzeme ambarınızadan başlayan tüm süreçlerinizi takip etmekle kalmaz, üretime malzeme besleme, üretim...


Devamını oku...

Depo Otomasyon Sistemi

AxionBlade® Express Depo Otomasyon Sistemi uzun süre yapılan arge çalışmaları ve proje deneyimlerinin neticesinde geliştirilmiş bir Depo Otomasyon Sistemidir. Türkiye’nin sektöründe lider firmaları tarafından tercih görmüştür....


Devamını oku...

Demirbaş Takip Sistemi

Fats® (Fixed Asset Tracking System) Demirbaş Takip ve Amortisman Yönetim Sistemi Her iş yeri için gerçekten çok önemli bir konu olan demirbaşların takibi zahmetli, zaman alan bir...


Devamını oku...

Özel Yazılım Geliştirme

İşletme ve üretim şartlarınıza uygun sizlere özel ofis ve endüstriyel yazılım çözümleri geliştiriyoruz. Çok değişik amaçlı çok fazla yazılım paketi var olmasına rağmen bir firmanın ya...


Devamını oku...
12345

ERPConnect

erp100

ERPConnect Nedir?

SAP R/3 ve SAP ERP için .NET API "SAP Certified Integration with SAP NetWeaver" sertifikalı bir yazılımdır.

ERPConnect, çok fazla çaba sarf etmeden , ve en önemlisi ayrıca bir ara katman gerektirmeden SAP ile bağlı ara yüzler tasarlamanızı, .NET uygulamalar yapmanızı sağlayan .NET Assembly'sidir.

 

Kabiliyetleri Nelerdir?

* Kolayca, bir kaç satır kod yazarak BAPI ve fonksiyon modüllerini .NET içerisinden çağırabilirsiniz. (aşağıda sadece bu konu ile ilgili örnek verilmiştir. talep edildiğinde aşağıdaki özelliklerle ilgili de örnek paylaşılabilir) (Örnek - 1)

* Idoc ları gönderip alabilirsiniz. (Örnek - 2)

* RFC Server (Örnek -3)

* RFC ve SOAP desteği ile herhangi bir SAP NetWeaver mimarisine entegre olabilirsiniz. Her türlü mobil cihaz üzerinde kullanabilirsiniz (Windows 8 dahil)Comes with its own API for reading BW/BI objelerini okuyabilmek için kendi API ını içerir. (Örnek-4)

* Bu standart fonksiyonları haricinde, SAP Arayüz programı geliştirebilmek için , ERPconnect aynı zamanda daha verimli, güvenli ve sağlam bir çok özel class (sınıf) içermektedir. RFC vasıtasıyla her türlü SAP tablosunu direk okuyabilirsiniz. (Örnek-5)

* Anında ABAP kodu oluşturup çalıştırabilirsiniz. (Örnek-6)

* Batch Veri girişi ile TRANSACTION'ları kontrol edebilirsiniz. (Örnek-7)

 

 

(Örnek - 1) Basit bir RFC fonksiyon modülü olan SD RFC CUSTOMER GET çağırılması,

SD_RFC_CUSTOMER_GET , her SAP sisteminde mevcut olan bir RFC fonksiyonudur. Aşağıdaki program örnek olması amacıyla yazılmıştır. Import parametresi olarak, müşteri kodu girilecek ve bu bilgi SAP ye transfer edilecek ve sonucunda da müşteri adres bilgisi SAP den bir tablo parametresinde alınarak ekranda gösterilecektir.

Aşağıdaki yazılım kodu SAP ye nasıl LOGON olunacağını göstermektedir. CreateFunction metodu ile RFCFunction objesi oluşturulmaktadır. Import parametresi KUNNR, kullanıcı tarafından verilen müşteri kodu ile doldurulmaktadır. Arkasından Execute komutu ile fonksiyon çağırılmaktadır. Fonksiyonun çağırılması akabinde, program CUSTOMER_T tablosunda döngü içerisinde dolaşarak ekrana bazı kolon bilgilerini yazmaktadır.

 

[C#]

static void Main(string[] args)
{
R3Connection con = new R3Connection("hamlet",11,"theobald","pw","DE","800");
con.Open(false);
// Bir fonksiyon objesinin oluşturulması
RFCFunction func = con.CreateFunction("SD_RFC_CUSTOMER_GET");
Console.WriteLine("Lütfen Müşteri Kodunu Giriniz...");
Console.WriteLine("(müşteri kodu başındaki 0000 ları girmeyi unutmayınız...");
// Export parametresinin doldurulması
StringBuilder CustomerNo = new StringBuilder(Console.ReadLine());
func.Exports["KUNNR"].ParamValue = CustomerNo.ToString();
try
{
func.Execut e();
}
catch (ERPException e)
{
Console.WriteLine(e.Message);
Console.ReadLine();
return;
}
// fonksiyon modülünün sonuçlarının ekrana yazdırılması
Console.WriteLine("Müşterinin Adı :");
Console.WriteLine(func.Tables["CUSTOMER_T"].Rows[0,"NAME1"]);
Console.ReadLine();
}

 

[VB]

Sub Main()
Dim con As New R3Connection("hamlet", 11, "theobald", "pw", "DE", "800")
con.Open(False)
' Fonksiyon objesinin oluşturulması
Dim func = con.CreateFunction("SD_RFC_CUSTOMER_GET")
Console.WriteLine("Lütfen Müşteri Kodunu Giriniz...")
Console.WriteLine("(lütfen kodun başındaki 000 ları girmeyi unutmayınız...")
' Export parametresinin doldurulması
Dim CustomerNo As New StringBuilder(Console.ReadLine())
func.Exports("KUNNR").ParamValue = CustomerNo.ToString()
Try
func.Execut e()
Catch e As ERPException
Console.WriteLine(e.Message)
Console.ReadLine()
Return
End Try
' fonksiyon modülünün sonuçlarının ekrana yazdırılması
Console.WriteLine("Müşterinin Adı:")
Console.WriteLine(func.Tables("CUSTOMER_T").Rows(0, "NAME1"))
Console.ReadLine()
End Sub

Depo Otomasyon Sistemi

AxionBlade® Express Depo Otomasyon Sistemi, uzun süre yapılan arge çalışmaları ve proje deneyimlerinin neticesinde geliştirilmiş bir Depo Otomasyon Sistemidir.

Türkiye’nin sektöründe lider firmaları tarafından tercih görmüştür. Rusya ve Romanya’da hali hazırda kullanılmakta olan  AxionBlade® Express Depo Otomasyon Sistemi birçok dilde çalışabilmektedir.

Parametrik yapısı sayesinde sektör ayırt etmeksizinher firmanın iş akışlarına uyarlanabilecek kabiliyettedir. AxionBlade® Express Depo Otomasyon Sistemi İçerisinde barındırdığı üretim işlemleri, kalite kontrol işlemleri, üretime malzeme besleme gibi ek modülleri sayesinde üretim operasyonu gerçekleştiren firmalar için hem depo işlemlerini hem de üretim operasyonlarını takip etmelerinde büyük kolaylıklar sağlar.

Devamını oku

Üretim Takip ve Yönetim Sistemi

AxionBalde® Professional Üretim Takip ve Depo Otomasyon Sistemi, Bir depo otomasyon sisteminden daha çok bütünleşik bir üretim izleme ve yönetim sistemidir. İşletmenizdeki malzeme ambar, üretim ve mamul ambar süreçlerinin tamamını takip etmenize olanak sağlar.

Malzeme ambarınızadan başlayan tüm süreçlerinizi takip etmekle kalmaz, üretime ürün besleme, üretim iş emirlerine uygun olarak üretim noktalarında yapılan üretimleri denetleme, raporlama, üretimden çıkan ürünlerin oluşumunu sağlayarak mamul ambar tarafında ürünlerinizin ambar yönetimini gerçekleştirir.

Operasyonlar, uygulama içerisinde 3 ana başlık altında yönetilmektedir, malzeme ambar, üretim takibi ve mamul ambar. AxionBlade® Professional bu ana başlıklar altındaki operasyonların her birini diğer operasyonlar ile ilişkilendirerek yönetir. Bir üst sistem ile entegre çalıştığı durumlarda üst sistemlerde (ERP, Üretim Planlama Sistemleri ya da Muhasebe Sistemleri) yaratılan üretim kayıtlarını otomatik olarak alır ve kablosuz alt yapı üzerinde çalışan terminaller ya da panel pcler ile operatörlere taşır.

Devamını oku

Demirbaş Takip Sistemi

Fats® Demirbaş Takip Sistemi, firmaların tüm demirbaşlarını barkod etiketleri ile kimliklendirerek detaylı bir şekilde takip etmelerini sağlayan bir Sabit Kıymet Yönetim Sistemidir.

Türkiye’nin sektöründe lider firmaları tarafından tercih görmüştür. Sektör ayırt etmeksizin her işletmenin ihtiyaçlarına cevap verebilecek olan Fats® Demirbaş Takip Sistemi birçok dilde çalışabilmektedir.

Opex ve Capex kayıtları ayrı ayrı takip edilebildiği gibi demirbaşlara ait amortisman hesaplamaları aylık olarak TTK yönetmeliğine uygun bir şekilde yapılabilmektedir. Sistem içerisinde takip edilmek istenen tüm demirbaşlar birer demirbaş barkod etiketi ile kimliklendirilerek kayıt altına alınmaktadır. Düzenli yapılan sayımlar sırasında bu barkod etiketleri el terminalleri ile okutarak envanter kontrolü kısa sürede yapılabilmektedir.

Devamını oku

Özel Yazılım Geliştirme

15 yılı aşkın süredir müşterilerimize en kaliteli çözümü sunabilmek için en yeni teknolojileri kullanarak uygulamalar geliştiriyoruz, sektörel gelişimleri ve ihtiyaçları yakından takip ediyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun yazılımları işletme şartlarına uygun teknolojiler ile sunmaya dikkat ediyoruz. 

Trinoks Yazılım, müşteri ihtiyaçları ve hitap ettiği sektörler göz önüne alındığında farklı teknolojileri kullanan farklı yazılımlar geliştirmektedir. Trinoks 2 farklı yazılım grubu ile 2 farklı platform da yazılım geliştirmektedir.

Şirketimiz bünyesindeki yazılım ekipleri, müşterilerimizin projelerindeki gereksinimleri gözönüne alarak aşağıdaki teknolojileri kullanmaktadır. Fabrikalarda üretimi izlemek ve üretim hatlarından veri toplamaya yönelik olarak çalışan AxionBlade® Professional üretim takip sistemi yazılımları genelde fabrika ortamlarında üretimin kesintisiz çalışması ve izlenebilirliğin sağlanabilmesi için Isı, nem sensörleri, ışıklı panoları sürmek, dokunmatik ekranlar, hareket sensörleri, sabit barkod okuyucular vb. çeşitli çevre donanımlardan sürekli bilgi almakta ve bunları görüntülemektedir.

Devamını oku

Bize Yazın!

captcha
Yeniden yükle

Bizden Duyun

Me-Par Lojistik Depo Yönetimi Çözümünde ...

Me-Par Lojistik Depo Yönetimi Çözümünde ...

Fl Madeni Yağlar Tic. Ltd. Şti 'ne Antr...

Yiğit Akü Malzemeleri A.Ş. Üretim ve Dep...

Yiğit Akü Malzemeleri A.Ş. Üretim ve Dep...

35 yılı aşan üretim hayatı boyunca, Ar-G...

Ekinciler Demir Çelik A.Ş. Depo ve Stok ...

Ekinciler Demir Çelik A.Ş. Depo ve Stok ...

Ağır Sanayi sektörünün öncülerinden EKİN...

Demirsan Haddecilik, depo yönetimini Axi...

Demirsan Haddecilik, depo yönetimini Axi...

Ağır Sanayi sektörünün köklü firmalarınd...

ASSISTT demirbaşların yönetimi konusunda...

ASSISTT demirbaşların yönetimi konusunda...

assisTT, Kasım 2007’de yüzde 100 Türk Te...

Sosyal Paylaşım

Vector A.Ş.

Trinoks Yazılım A.Ş. bir

vector-logoiştirakidir.