Haribo Türkiye

Haribo Türkiye İstanbul Hadımköy'de yer alan üretim tesisindeki malzeme ve mamul ambarında depo yönetimi için AxionBlade® WMS kullanmaktadır

 

Tüm lojistik süreçlerini kendi içerisinde yönetme kararı alan Haribo 2011 yılında yaptıkları ürün incelemelerinin ardından Hadımköy fabrikasındaki malzeme depo ve mamul depo stok yönetiminin kusursuz gerçekleştirilmesi için AxionBlade® WMS yazılımını kullanma kararı almıştır. Yılın son çeyreğinde başlayan proje, detaylı analizlerin ardından fabrikada yer alan malzeme ve mamul ambarda hayata geçirilmiştir. Logo entegre olarak çalışan sistem işletmede yer alan malzeme ambar, mamul mal kabul, depolama ve çıkış operasyonunu yönetmektedir.

Yazılımlar

AxionBlade® WMS Depo Yönetim Sistemi, 20 eş zamanlı kullanıcı, malzeme ve mamul olmak üzere 2 farklı depo (İstanbul), PDM (Product Development Management) limistisiz kullanıcı, 1 işletme (İstanbul)

Donanımlar

Zebra MC92XX El terminalleriZebra ZT410 Barkod Yazıcılar, Zebra Barkod Okuyucular, Zebra Forklift Terminalleri, Masa Üstü Bilgisayarlar

Teknolojiler

Ms. C#.Net, Ms. SQL Server, Ms. Visual Studio, Developer Express, LinqToSql (ORM), Logo ERP Sistemi Entegrasyonu

Faydalar

Proje sayesinde depo işlemlerinin tamamı barkod kontrollü ve sistem yönlendirmeli olarak gerçekleştirilmekte ve oluşan veriler anlık olarak izlenebilmektedir. Kısa sürede operasyon hızlarında iyileşme görülmüş, kağıt vb. ile yapılan işlemlerin ortadan kalkması ve geleneksel çalışma yapısından kaynaklı operasyonel hataların yok olması ile birlikte verimlilik artmıştır. Tüm süreçlerde izlenebilirlik sağlanmıştır.

Referanslara dön

It's easy to reach us now!

 

Call

+90216 417 7182

Come

08:00 - 18:00

Write

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Folow

Twitter

Examine

Linkedin

Like

Facebook

vecsoft

İçerenköy Mah. Kayışdağı Cad.
No:64 Kat:6 İmpa İş Merkezi Ataşehir
İstanbul

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

+90(216) 417 7182