Osel İlaç A.Ş.

Osel İlaç A.Ş. Beykoz'da bulunan üretim işletmesinin malzeme ve mamul deposunda LV3+ (Logistics Vision Suite) Depo Yönetim Sistemi kullanmaktadır

 

Artan üretim ve depolama operayonlarına cevap verebilecek kusursuz bir sistem arayışına giren Osel İlaç A.Ş. yaptığı sektör araştırması ve ürün incelemelerinin ardından 2016 yılında LV3+ WMS Depo Yönetim Sistemi yazılımını kullanma kararı almıştır. Yılın ilk çeyreğinde başlayan proje detaylı analizlerin ardından malzeme ve mamul depoda kısa sürede hayata geçirilmiştir. Uyumsoft entegre çalışan sistem mal kabulden sevkıyata kadar olan tüm depolama ve stok operasyonlarını kontrollü ve yönlendirmeli olarak gerçekleştirmektedir.

Faydalar

Proje sayesinde depo işlemlerinin tamamı barkod kontrollü ve sistem yönlendirmeli olarak gerçekleştirilmekte ve oluşan veriler anlık olarak izlenebilmektedir. Kısa sürede operasyon hızlarında iyileşme görülmüş, kağıt vb. ile yapılan işlemlerin ortadan kalkması ve geleneksel çalışma yapısından kaynaklı operasyonel hataların yok olması ile birlikte verimlilik artmıştır. Tüm süreçlerde izlenebilirlik sağlanmıştır.

Referanslara dön

It's easy to reach us now!

 

Call

+90216 417 7182

Come

08:00 - 18:00

Write

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Folow

Twitter

Examine

Linkedin

Like

Facebook

vecsoft

İçerenköy Mah. Kayışdağı Cad.
No:64 Kat:6 İmpa İş Merkezi Ataşehir
İstanbul

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

+90(216) 417 7182