Sesa Elektronik A.Ş.

Sesa Elektronik A.Ş. ve grup şirketi Simeks, İstanbul Bostancı ve Tuzla'da yer alan merkez dağıtım depolarının yönetimi için AxionBlade® WMS Depo Yönetim Sistemi yazılımını kullanmaktadır

 

Sesa Elektronik A.Ş., iştiraki olan Simeks firmasına ait fabrikadaki malzeme ve mamul ambardaki depo yönetiminin kusursuz gerçekleştirilmesi için 2009 yılında AxionBlade® WMS yazılımını kullanma kararı almıştır. Yılın son çeyreğinde başlayan proje detaylı analizlerin ardından ilk olarak Bostancı merkez depoda kısa sürede hayata geçirilmiş ve ardından Simeks Tuzla merkez deposuna ve hastanelerde bulunan cep depolarına yaygınlaştırılmıştır.

Logo ERP ile entegre çalışan sistem depolardaki mal kabulden sevkıyata kadar olan tüm operasyonunu yönetmektedir.

Faydalar

Proje sayesinde depo işlemlerinin tamamı barkod kontrollü ve sistem yönlendirmeli olarak gerçekleştirilmekte ve oluşan veriler anlık olarak izlenebilmektedir. Kısa sürede operasyon hızlarında iyileşme görülmüş, kağıt vb. ile yapılan işlemlerin ortadan kalkması ve geleneksel çalışma yapısından kaynaklı operasyonel hataların yok olması ile birlikte verimlilik artmıştır. Tüm süreçlerde izlenebilirlik sağlanmıştır.

Referanslara dön

It's easy to reach us now!

 

Call

+90216 417 7182

Come

08:00 - 18:00

Write

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Folow

Twitter

Examine

Linkedin

Like

Facebook

vecsoft

İçerenköy Mah. Kayışdağı Cad.
No:64 Kat:6 İmpa İş Merkezi Ataşehir
İstanbul

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

+90(216) 417 7182