Flormar Kozmetik, üretim takibi ve depo otomasyonu konusunda tercihini Axion Blade® Professional'dan yana kullandı!

 Kozmetik sektörünün lider firmalarından Flormar Kozmetik San. ve Tic. A.Ş Gebze tesislerinde gerçekleştirmekte olduğu üretim ve depolama hizmetlerinin barkodlu yönetimini sağlamak için AxionBlade® Professional'ı tercih etti.

Flormar Kozmetik San. ve Tic. A.Ş, uzun süren araştırmalarının ve ürün incelemelerinin ardından Gebze'de bulunan tesislerinde kullanmak üzere AxionBlade® Professional üretim takip ve depo yönetim sistemini satın alma kararı almıştır. 

İşletme içerisinde bulunan tüm ürünlerin üretim operasyonlarının, mazleme ambar mal kabul, stok yönetimi, depo işlemleri, bandrollenmesi, lokasyon takipleri ve üretimin ardından mamul ambara transferini içeren operasyonların tamamını yönetecek olan projeye yakın zamanda başlanılacaktır. Sahip olduğu özellikler sayesinde sektör ayırt etmeksizin her firma ve kuruluşa uygulanabilen AxionBlade® Professional Üretim Takip ve Depo Yönetim Sistemi bu konudaki güvenirliliğini bir kez daha kanıtlamıştır.

 

Proje yakın zamanda start alacak ve kısa bir implementasyon süreci sonrasında hayata geçirilecektir.

 

 

Tarih:
23.06.2012
Lokasyon:
Gebze - Kocaeli
Uygulama:
AxionBlade® Professional Üretim Takip ve Depo Yönetim Sistemi
Teknolojiler:
.Net C#, SQL Server 2008 R2, Visual Studio 2012, Dev Express, IdeaBlade
Donanımlar:
2D El Terminalleri, Tablet PC'ler, ve Barkod Yazıcılar

Neden Trinoks?

logoTrinoks, 2002 yılından bu yana OT/VT sektöründe 100'ün üzerinde başarılı projeye imza atmış bir yazılım mühendislik firmasıdır. Müşterilerine en yeni teknolojiyi en kısa sürede sunmayı asıl amaç olarak benimsemiştir.
Depo Otomasyon Sistemi, Üretim Takip Sistemi ve Demirbaş Takip Sistemi alanlarında geliştirdiği ürünler yurt dışında ve Türkiye'de sektörünün öncü firmaları tarafından kullanılmaktadır.

Devamını oku

Bize Yazın!

captcha
Yeniden yükle