Haribo, depo otomasyonu konusunda tercihini Axion Blade® Express'den yana kullandı!

 Şekerleme sektörünün lider firmalarından HARIBO Hadımköy tesislerinde gerçekleştirmekte olduğu depolama hizmetlerinin barkodlu yönetimini sağlamak için AxionBlade® Express'i tercih etti.

HARIBO, uzun süren araştırmalarının ve ürün incelemelerinin ardından Hadımköy'de bulunan tesislerinde kullanmak üzere AxionBlade® Express depo otomasyon sistemini satın alma kararı almıştır. 

İşletme içerisinde bulunan tüm ürünlerin depolama operasyonlarının, stok yönetimi, depo işlemleri, etiketleme, lokasyon takipleri, sipariş takipleri, sek işlemleri ve diğer depo işlemlerini içeren operasyonların tamamını yönetecek olan projeye yakın zamanda başlanılacaktır. Sahip olduğu özellikler sayesinde sektör ayırt etmeksizin her firma ve kuruluşa uygulanabilen AxionBlade® Express Depo Yönetim Sistemi bu konudaki güvenirliliğini bir kez daha kanıtlamıştır.

 

Proje yakın zamanda start alacak ve kısa bir implementasyon süreci sonrasında hayata geçirilecektir.

 

 

Tarih:
22.01.2013
Lokasyon:
Hadımköy - İstanbul
Uygulama:
AxionBlade® Express Depo Yönetim Sistemi
Teknolojiler:
.Net C#, SQL Server 2008 R2, Visual Studio 2012, Dev Express, IdeaBlade
Donanımlar:
El Terminalleri, Forklift Terminalleri ve Barkod Yazıcılar

Neden Trinoks?

logoTrinoks, 2002 yılından bu yana OT/VT sektöründe 100'ün üzerinde başarılı projeye imza atmış bir yazılım mühendislik firmasıdır. Müşterilerine en yeni teknolojiyi en kısa sürede sunmayı asıl amaç olarak benimsemiştir.
Depo Otomasyon Sistemi, Üretim Takip Sistemi ve Demirbaş Takip Sistemi alanlarında geliştirdiği ürünler yurt dışında ve Türkiye'de sektörünün öncü firmaları tarafından kullanılmaktadır.

Devamını oku

Bize Yazın!

captcha
Yeniden yükle