Ceylan Intercontinental, demirbaşlarının yönetimi konusunda FATS® Demirbaş Takip Sistemi kullanma kararı aldı!

cylnİstanbulun gözde otellerinden biri olan Ceylan Intercontinental, otel içerisinde bulunan tüm demirbaşların etiketlenmesi, sayımı ve yönetimi konusunda FATS® Demirbaş Takip Sistemi'ni kullanma kararı almıştır.

Demirbaşların takibi ve yönetimi kurumlar için herzaman zahmetli ve zaman alıcı bir çalışma olmuştur. Senelik yapılan sayımlar ile verilerin yenilenmesi, amortisman hesaplamalarının düzenli yapılabilmesi gibi konular can sıkıcı bir hal almaktadır. 

Bu ve buna benzer birçok sıkıntı sebebiyle demirbaş yönetimi konusunda bir uygulama kullanma kararı alan Ceylan Intercontinental yetkilileri bu konuda yaptıkları uzun süren ürün inceleme ve firma görüşmelerinin ardından Trinoks ile çalışma kararı verdiler. Proje kapsamında yapılan demirbaş etiketleme ve sayım işlemlerinin ardından yapılacak olan implementasyon çalışmalarının ardından proje hayata geçirilecektir. Halihazırda elde bulunan demirbaş kayıtları ve sayım sonrasında oluşan listeler, implementasyon sırasında FATS®'e aktarılacaktır. 

 

Sistem başlangıcı olarak kabul edilen bu adımdan sonra yeni gelen demirbaşların tanımlanması, zimmetlenmesi, etiketlenmesi, fatura bilgilerinin takip edilmesi, amortismanlarının hesaplanması, lokasyon takipleri, garanti süreleri vb. bütün demirbaş hareketleri FATS® üzerinden takip edilerek devam edecektir. Sahip olduğu özellikler sayesinde sektör ayırt etmeksizin her firma ve kuruluşa uygulanabilen FATS® Demirbaş Yönetim Sistemi bu konudaki güvenirliliğini Turizm sektöründe bir kez daha kanıtlamış oldu.

 

Demirbaş yönetim sistemlerinin firmanıza katacağı faydaların neler olduğu hakkında ön bilgi edinebileceğiniz "Sorular ve Cevaplar İle Demirbaş Yönetimi Fayda Analizi" başlıklı makeleyi okumanızı tavsiye ederiz.

 

 

Tarih:
04.03.2013
Lokasyon:
Taksim - İstanbul
Uygulama:
FATS® Demirbaş Takip Sistemi
Teknolojiler:
.Net C#, SQL Server 2008 R2, Visual Studio 2012, Dev Express, IdeaBlade
Donanımlar:
El Terminalleri ve Barkod Yazıcılar

Neden Trinoks?

logoTrinoks, 2002 yılından bu yana OT/VT sektöründe 100'ün üzerinde başarılı projeye imza atmış bir yazılım mühendislik firmasıdır. Müşterilerine en yeni teknolojiyi en kısa sürede sunmayı asıl amaç olarak benimsemiştir.
Depo Otomasyon Sistemi, Üretim Takip Sistemi ve Demirbaş Takip Sistemi alanlarında geliştirdiği ürünler yurt dışında ve Türkiye'de sektörünün öncü firmaları tarafından kullanılmaktadır.

Devamını oku

Bize Yazın!

captcha
Yeniden yükle