Demirsan Haddecilik, depo yönetimini Axion Blade® Express ile gerçekleştiriyor!

demirsanAğır Sanayi sektörünün köklü firmalarından DEMİRSAN HADDECİLİK SAN. ve TİC. A.Ş Gebze-Dilovası işletmesinde gerçekleştirmekte olduğu mamul ambar operasyonlarının barkodlu yönetimini sağlamak için AxionBlade® Express'i tercih etti.

DEMİRSAN, uzun süren araştırmalarının ve ürün incelemelerinin ardından Dilovası'nda bulunan tesislerinde kullanmak üzere AxionBlade® Express depo yönetim sistemini kullanmaktadır.

İşletme içerisinde bulunan tüm profil ve demir bağları ve malzemelerin depolama operasyonlarının, stok yönetimi, depo işlemleri, etiketleme, lokasyon takipleri, sipariş takipleri, sek işlemleri ve diğer depo işlemlerini içeren operasyonların tamamı AxionBlade Express depo yönetim sistemi ile yürütülmektedir. Projeye yakın zaman önce başlamış ve kısa sürede başarı ile sonlandırılarak uygulama devreye alınmıştır. Sahip olduğu özellikler sayesinde sektör ayırt etmeksizin her firma ve kuruluşa uygulanabilen AxionBlade® Express Depo Yönetim Sistemi ağır sanayi sektöründeki güvenirliliğini bir kez daha kanıtlamıştır.

 

 

Tarih:
10.06.2014
Lokasyon:
Gebze - Kocaeli
Uygulama:
AxionBlade® Express Depo Yönetim Sistemi
Teknolojiler:
.Net C#, SQL Server 2008 R2, Visual Studio 2012, Dev Express, IdeaBlade
Donanımlar:
El Terminalleri, Forklift Terminalleri ve Barkod Yazıcılar

Neden Trinoks?

logoTrinoks, 2002 yılından bu yana OT/VT sektöründe 100'ün üzerinde başarılı projeye imza atmış bir yazılım mühendislik firmasıdır. Müşterilerine en yeni teknolojiyi en kısa sürede sunmayı asıl amaç olarak benimsemiştir.
Depo Otomasyon Sistemi, Üretim Takip Sistemi ve Demirbaş Takip Sistemi alanlarında geliştirdiği ürünler yurt dışında ve Türkiye'de sektörünün öncü firmaları tarafından kullanılmaktadır.

Devamını oku

Bize Yazın!

captcha
Yeniden yükle