Yiğit Akü Malzemeleri A.Ş. Üretim ve Depo Yönetimi Çözümünde AxionBlade'i Tercih Etti!

35 yılı aşan üretim hayatı boyunca, Ar-Ge çalışmaları sonucunda geliştirdiği inovatif ürünleriyle sektörde fark yaratan, Yıllık 7 milyon adet akü üretim kapasitesine sahip olan, Türkiye içinde 100 ana bayi ve 6000 tali bayi ile hizmet veren. Dünya akü sektöründe Platin, Tunç, Macpower, Helden, Distalong markalarıyla boy gösteren Yiğit Akü Malzemeleri A.Ş., Ankara işletmesinde gerçekleştirmekte olduğu üretim, malzeme amvar ve mamul ambar operasyonlarının barkodlu yönetimini sağlamak için AxionBlade® Professional'ı tercih etti.

40.000 metrekarelik alanda 620 personel ile üretim yapan Yiğit Akü, işletme içerisinde bulunan tüm alzemelerin ve ürünlerin  depolama operasyonlarının, stok yönetimi, depo işlemleri, etiketleme, lokasyon takipleri, sipariş takipleri, sevk işlemleri ve diğer depo işlemlerini içeren operasyonların tamamı AxionBlade Professional üretim ve depo yönetim sistemi ile yürütme kararı almıştır. Projenin en önemli yanı sistemin üretimi de takip edebilecek bir yapıda olması ile tüm üretim süreçlerinin online olarak icra edilmesi, kontrollü olarak gerçekleştirilmesi ve uçtan uca izlenebilirliği sağlamasıdır.

 

Detaylı analiz çalışmalarının ardından kısa süre önce canlıya geçiş sürecine giren proje kısa zaman sonra tamamen test edilerek kullanıma alınacaktır. Sahip olduğu özellikler sayesinde sektör ayırt etmeksizin her firma ve kuruluşa uygulanabilen AxionBlade® Professional Üretim ve Depo Yönetim Sistemi üretim sektöründeki güvenirliliğini bir kez daha kanıtlamıştır.

 

 

Tarih:
01.03.2015
Lokasyon:
Ankara
Uygulama:
AxionBlade® Professional Üretim ve Depo Yönetim Sistemi
Teknolojiler:
.Net C#, SQL Server 2014, Visual Studio 2013, Dev Express, IdeaBlade
Donanımlar:
El Terminalleri, Forklift Terminalleri, Panel PC'ler ve Barkod Yazıcılar

Neden Trinoks?

logoTrinoks, 2002 yılından bu yana OT/VT sektöründe 100'ün üzerinde başarılı projeye imza atmış bir yazılım mühendislik firmasıdır. Müşterilerine en yeni teknolojiyi en kısa sürede sunmayı asıl amaç olarak benimsemiştir.
Depo Otomasyon Sistemi, Üretim Takip Sistemi ve Demirbaş Takip Sistemi alanlarında geliştirdiği ürünler yurt dışında ve Türkiye'de sektörünün öncü firmaları tarafından kullanılmaktadır.

Devamını oku

Bize Yazın!

captcha
Yeniden yükle