Me-Par Lojistik Depo Yönetimi Çözümünde LV3+ Tercih Etti!

Fl Madeni Yağlar Tic. Ltd. Şti 'ne  Antre depo hizmetlerinin yanında tüm Türkiye'ye dağıtımı ME-PAR tarafından sağlanmaktatır. 1993 yılında kurulmuş olan ME-PAR ülkemizin büyük nakliye firmalarından biridir. ME-PAR Sancaktepe depolama alanındaki depo yönetim sistemi tercihini LV3+ yazılımından yana kullanmıştır.

4.000 metrekarelik alanda 10 personel ile madeni yağ depolama hizmeti veren ME-PAR, depo içerisinde bulunan tüm ürünlerin depolama operasyonlarının, stok yönetimi, depo işlemleri, etiketleme, lokasyon takipleri, sipariş takipleri, sevk işlemleri ve diğer depo işlemlerini içeren operasyonların tamamı Logistics Vision Suite (LV3+) depo yönetim sistemi ile yürütme kararı almıştır.

 

Detaylı analiz çalışmalarının ardından kısa süre önce canlıya geçiş sürecine giren proje kısa zaman sonra tamamen test edilerek kullanıma alınmıştır. Sahip olduğu özellikler sayesinde sektör ayırt etmeksizin her firma ve kuruluşa uygulanabilen LV3+ Depo Yönetim Sistemi, lojistik sektöründeki güvenirliliğini bir kez daha kanıtlamıştır.

 

 

Tarih:
01.03.2016
Lokasyon:
İstanbul
Uygulama:
Logistics Vision Suite Depo Yönetim Sistemi
Teknolojiler:
.Net C#, SQL Server 2014, Visual Studio 2013
Donanımlar:
El Terminalleri ve Barkod Yazıcılar

Neden Trinoks?

logoTrinoks, 2002 yılından bu yana OT/VT sektöründe 100'ün üzerinde başarılı projeye imza atmış bir yazılım mühendislik firmasıdır. Müşterilerine en yeni teknolojiyi en kısa sürede sunmayı asıl amaç olarak benimsemiştir.
Depo Otomasyon Sistemi, Üretim Takip Sistemi ve Demirbaş Takip Sistemi alanlarında geliştirdiği ürünler yurt dışında ve Türkiye'de sektörünün öncü firmaları tarafından kullanılmaktadır.

Devamını oku

Bize Yazın!

captcha
Yeniden yükle