Ford Otosan A.Ş.

Ford Otosan Kocaeli Gölcük'de bulunan işletmesinde sahip olduğu tüm demirbaşların yönetimi için Fats® Demirbaş Yönetim Sistemi kullanmaktadır.

 

Ford Otosan Kocaeli Gölcük'de yer alan işletmesinde sahip olduğu tüm demirbaşların yönetilmesinde ve izlenebilirliğin sağlanmasında 2012 yılında Fats® Demirbaş Yönetim Sistemi yazılımını kullanma kararı almıştır. Sistem işletmede yer alan tüm demirbaşların girişinden çıkışına kadar olan işlemlerin tamamının dijital olarak yönetilmesini sağlamaktadır. Bunun haricinde Eskişehir üretim tesisinde motor ve gövde malzeme ambarda kullanılmakta olan Malzeme Akış Yönetim Sistemi ve Takım Kalıp Takip Sistemi Vecsoft tarafından Ford Otosan'a özel olarak geliştirilmiştir.

Yazılımlar

OWNO Demirbaş Yönetim Sistemi, 10 eş zamanlı kullanıcı, 1 işletme (Kocaeli), Malzeme Akış Yönetim Sistemi, limitsiz kullanıcı, 2 farklı depo (Eskişehir), Takım Kalıp Takip Sistemi, limitsiz kullanıcı, 1 işletme (Eskişehir)

Donanımlar

Zebra MC92XX El terminalleri, Zebra ZT410 Barkod Yazıcılar, Zebra Barkod Okuyucular, Zebra Forklift Terminalleri, Masa Üstü Bilgisayarlar

Teknolojiler

Ms. C#.Net, Ms. SQL Server, Ms. Visual Studio, Developer Express, LinqToSql (ORM), Inhouse ERP Entegrasyonu, Oracle Entegrasyonu

Faydalar

Hayata geçirilen proje sayesinde demirbaşlar hakkında oluşan veriler anlık olarak geri dönük izlenebilmektedir. Kısa sürede kağıt vb. ile yapılan işlemlerin ortadan kalkması ve geleneksel çalışma yapısından kaynaklı operasyonel hataların yok olması ile birlikte verimlilik artmıştır.

Referanslara dön

It's easy to reach us now!

 

Call

+90216 417 7182

Come

08:00 - 18:00

Write

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Folow

Twitter

Examine

Linkedin

Like

Facebook

vecsoft

İçerenköy Mah. Kayışdağı Cad.
No:64 Kat:6 İmpa İş Merkezi Ataşehir
İstanbul

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

+90(216) 417 7182